Technický pracovník - koordinátor stavebno-montážnych zamestnancov

Work Service

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Nástupný plat okolo 1200-1350€ + benefity, ročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- operatívny dispečing zamestnancov v stavebno-montážnej činnosti pri ich nasadzovaní na jednotlivé zákazky podľa pokynov nadriadeného,
- starostlivosť o zamestnancov v SMČ v oblastiach:
- zabezpečovanie OOPP pre zamestnancov cez sklad v Stupave,
- dohľad nad OOPP pre práce vo výškach v súlade so zákonom,
- spolupráca s útvarom RĽZ pri zabezpečovaní zákonných školení,
- vybavovanie potrebnej dokumentácie pre zamestnancov pri prácach v zahraničí:
- vypracovanie potrebnej agendy v AJ (životopisy, doklady o vzdelaní a pod.),
- vybavovanie pracovných povolení,
- povolenia k pobytu,
- komunikácia so stavbami

- práca v stabilnej a prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
- work-life balance
- aktívny sociálny program – systém zamestnaneckých výhod a benefitov (ročné odmeny, 37,5 hod. pracovný čas, príspevok na DDS, voľno navyše)
- rôznorodá práca

Informácie o výberovom konaní

Pozícia je obsadzovaná na TPP priamo u klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výstavby a energetiky s významným postavením nielen na slovenskom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- SŠ alebo VŠ vzdelanie technického zamerania výhodou
- podobná pracovná skúsenosť z výrobnej, stavebnej alebo montážnej spoločnosti veľkou výhodou
- schopnosť komunikovať so zamestnancami (blue collars)
- vyjednávacie zručnosti
- flexibilná osobnosť s aktívnym prístupom

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3608469  Datum zveřejnění: 26.2.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Nástupný plat okolo 1200-1350€ + benefity, ročné odmeny