Asistent/ka oddělení prodeje s NJ (nástupní mzda 35000 - 40000 Kč/brutto/měs.), Praha

Work Service

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro svého klienta v současné době obsazuji pracovní pozici Asistent/ka oddělení prodeje (s komunikativní němčinou, B1-B2 a vyšší). Jedná se o německou obchodní společnost s letitou tradicí v ČR i v zahraničí. Hledámě někoho na dlouhodobou spolupráci, smlouva na dobu neurčitou.

Vaší náplní práce bude:

- administrativní činnost, příprava podkladů pro oddělení prodeje
- práce na PC, zejména v programu Excel, Word, PowerPoint a v interním systému
- vytváření různých reportů a jednoduchých analýz (zaučení na pozici je zajištěné)
- používání němčiny v rámci firemní komunikace (komunikace s mateřskou centrálou v Německu)

Požadujeme:

- komunikativní znalost německého jazyka (min. B1 - B2 a vyšší)
- dobré komunikační schopnosti, týmový hráč, pečlivost, spolehlivost
- alespoň uživatelská znalost práce v programu Excel, PowerPoint

Nabízíme:

- výborné finanční podmínky (nástupní mzda od 35000 Kč/brutto/měsíc, dohodou dle zkušeností vybraného kandidáta/tky)
- příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv spolupracovníků
- pracovní doba od pondělí do pátku (8:00 - 16:30 hodin, začátek a konec pracovní doby je možné upravit dle Vaší potřeby...)
- místo pracoviště Praha 10 Malešice
- práce na plný pracovní úvazek HPP - smlouva na dobu neurčitou
- nástup možný ihned, září 2019, nebo dohodou

V případě Vašeho zájmu mi prosím neváhejte zaslat Váš životopis v českém jazyce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3750544  Datum zveřejnění: 29.8.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35 000 - 40 000 Kč/měsíc