Operator/ka maszyn półautomatycznych. Trzyniec

Work Service

Místo práce
Třinec, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
16.09.2019

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zakres obowiązków:
Praca w pozycji stojącej, trójzmianowa PN-PT, weekendy wolne.
Praca jest prosta, nie wymaga wcześniejszego doświadczenia.
Wkładanie/wyjmowanie z maszyny wyrobu.
Kontrola jakości.
Wpisywanie danych do arkuszu (czytelne pismo).
Zachowywanie porządku w miejscu pracy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Oferta współpracy:
Stałe zatrudnienie - umowa o pracę na pełny etat.
Wynagrodzenie miesięczne brutto: około 2.900-3.000 zł
Możliwość jedzenia obiadów w pracy- koszt około 5 zł/posiłek.
Praca w przyjemnym kolektywie.
Opieka koordynatorki, która rozumie język polski.
Załatwiamy formalności związane z pracą razem z Państwem.
Wypłacamy zaliczki, po spełnieniu warunków.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Work Service Czech s.r.o. to międzynarodowa agencja, z
20-letnim stażem w obszarze outsourcinu pracowniczego.
Wpis do czeskiego rejestru firm o numerze 26818426.
W krótkim czasie zapewnimy Ci pracę odpowiadającą Twoim potrzebom lub doradzimy Ci, jak taką znaleźć.
Nasz klient, to firma zajmująca się produkcją narzędzi ogrodowych.
Pracuj jako operator/ka maszyn półautomatycznych,
Praca w przygranicznym mieście Třinec (10 km z Cieszyna)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Polský jazyk - Pokročilý (C1) nebo Český jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Slovinský jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Chętnie zatrudnimy osobę, która:
Jest nastawiona na stałą współpracę.
Ma dobrą kondycją fizyczną.
Ma dobrą sprawność manualną.
Jest odpowiedzialna, punktualna, dokładna.
Dojazd do pracy nie stanowi dla niej problemu.
Osobę dyspozycyjną do podjęcia pracy od zaraz.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3760872  Datum zveřejnění: 11.9.2019