Elektromechanik, §22

Work Service

Miesto práce
Martin, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzi hlavnú pracovnú náplň bude patriť predovšetkým:
- Oprava elektrických zariadení do 1000 V
- Oprava a údržba pneumatických a hydraulických zariadení
- Prehliadky strojov a zariadení
- Nastavovanie strojných zariadení

Informácie o mzde

Základná mzda od 870 eur brutto/mesiac podľa skúseností uchádzača, plus príplatky nad rámec základnej mzdy cca 160 eur brutto, nástupná mzda bude férovo dohodnutá po pohovore

Spoločnosť ponúka naozaj širokú škálu benefitov medzi ktoré patrí napríklad-
- Mesačný prítomnostný bonus
- Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier)
- Príspevok za prácu v popoludňajšej zmene a vo sviatok nad rámec Zákonníka práce
- Zimný a letný bonus nad rámec mzdy
- Kurzy anglického jazyka v rámci pracovného času hradené zamestnávateľom
- Stravovanie zabezpečené v jedálni priamo v budove firmy

Informácie o výberovom konaní

Pozícia je obsadzovaná na TPP priamo u klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Klient bude bližšie predstavený na pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Elektrotechnická spôsobilosť (Vyhláška 718/2002 Z.z. § 22)
Znalosti v oblasti silnoprúdu a slaboprúdu
Práca s priemyselnými PC
Znalosť v oblasti riadiacich systémov
Samostatnosť, rozhodnosť, adaptabilita
Preukaz vodiča VZV výhodou
Ochota pracovať na zmeny

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Work Service Slovakia, s.r.o.
Škultétyho 1
83104 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Patrícia Remeňová
Tel.: +421911050686
E-mail: poslať životopis
ID: 3778521   Datum zveřejnění: 3.10.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   Základná mzda od 870 eur brutto/mesiac podľa skúseností uchádzača, plus príplatky nad rámec základnej mzdy cca 160 eur brutto, nástupná mzda bude férovo dohodnutá po pohovore