Seřizovač linek v papírenském průmyslu (30000 Kč - 35000 Kč/brutto/měs.)

Work Service

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V současné době hledám šikovného kandidáta pro obsazení pozice Seřizovače linek v papírenském průmyslu. Systematické zaučení na pozici je samozřejmostí – šikovného absolventa SOU strojní zaměření – jsme schopni vše postupně naučit.
Nástup možný ihned, nebo dohodou. Vhodné i pro absolventy.

Náplně práce:

Přestavba a seřízení jednotlivých sekcí linky
Následná obsluha linky – nasazení a výměna kotouče papíru, navedení papíru do stroje, příprava barvy k linkování, seřízení barevníků…, zajištění plynulého chodu linky
Seřízení baličky a etiketovacího zařízení k lepení štítků na balíčky sešitů
Kontrola kvality vyráběných sešitů
Preventivní údržba zařízení včetně mazání

Požadujeme:

Vyučení ve strojním oboru - např. zámečník, seřizovač,….
Spolehlivost, chuť a zájem učit se novým věcem a rozvíjet se ve svém oboru

Nabízíme:

Finanční podmínky dle zkušeností a znalostí kandidáta – dohodou (od 30000 Kč/brutto/měsíc)
Jistota zaměstnání v silné společnosti s letitou tradicí v ČR
Pracovní doba od pondělí do pátku (od 6:00 – 14:00 hodin), občasné odpolední směny – ale pouze v letních měsících
Smlouva na dobu neurčitou - dlouhodobá spolupráce
Stravenky, 5 týdnů placené dovolené

Místo pracoviště: BRNO

V případě Vašeho zájmu mi prosím neváhejte poslat Váš strukturovaný životopis.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní obchodně výrobní společnost s letitou tradicí v ČR i v zahraničí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3778599  Datum zveřejnění: 19.11.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 35 000 Kč/měsíc