Fakturantka

Work Service

Místo práce
Na Honech 832/16, Ostrava-Hrabová, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
17 000 Kč/měsíc+ kvartální odměny až do výše 13 platu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vystavování faktur
Vyřizování objednávek
Každodenní komunikace napříč společností
Sběr dat a příprava podkladů k fakturaci
Dohledávání chybějících údajů
Práce v interním systému
Obsluha datové schránky
Zasílání reportů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí mezinárodní společnosti
Příspěvek na volnočasové aktivity ve výši 2.000Kč
Služební telefon i pro soukromé účely
Stravenky
Sick days
Vzdělávací programy a jazyková školení
Flexibilní začátek a konec pracovní doby
Team building, večírky

Informace o náboru

Do našeho mladého a přátelského kolektivu hledáme kolegyni na pracovní pozici "Fakturantka"Jestli je Vám blízká ekonomická oblast, máte zkušenosti s fakturací a ovládáte anglický jazyk písemnou formou, pak je tato pozice přímo pro Vás!!! Tak již neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost Exact Systems vznikla v roce 2004 a v současné době je vedoucím dodavatelem řešení kontroly kvality v oblasti výběru, oprav a třídění dílů, součástek a hotových produktů pro automobilový průmysl. Mezi zákazníky společnosti patří především poskytovatelé a dodavatelé automobilového průmyslu a výrobci automobilů.
Skupina Exact Systems momentálně zaměstnává přes 5000 zaměstnanců, kteří pracují se zákazníky s využitím rozsáhlé sítě 60 kanceláří působících po celé Evropě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Fakturace - Pokročilý
POHODA - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ/VŠ vzdělání - Ekonomického zaměření
Znalost MS Excel, Word (pohoda - výhodou)
Anglický jazyk - minimálně písemnou formou B2
Praxi na administrativní pozici (výhodou účetnictví, fakturace)
Důslednost, preciznost a smysl pro detail

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3789625  Datum zveřejnění: 17.10.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 17 000 Kč/měsíc+ kvartální odměny až do výše 13 platu