Tesař/truhlář - Brno/Slatina - mzda 23.000 - 28.000,-Kč/měs.

Work Service

Místo práce
Brno-město, Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned, dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
23 000 - 28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- výroba dětských hřišť podle příslušných návrhů
- kreativní práce se dřevem
- práce ve dvousměnném provozu
- nástup možný ihned

Zaměstnanecké výhody, benefity

- mzda 23.000 - 28.000,- Kč/měs. (mzdová fixní složka + příplatky) dle míry praxe
- motivující finanční ohodnocení (příplatky za kvalitu a produktivitu + individuální ohodnocení)
- zaměstnání na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR
- 25 dní dovolené
- dotované stravování
- jazykové kurzy
- kreativní práce v mladém kolektivu
- prohlídka pracoviště samozřejmostí!

Informace o náboru

Prosím přiložte i Váš životopis.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zpracování dřeva a výroba dřevařských výrobků, výroba nábytku

Do firmy v Brně - Slatině vyrábějící herní a sportovní zařízení přijmeme pracovníky na pozici Tesař/Truhlář.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučení v oboru tesař/truhlář nebo v příbuzném oboru popřípadě nahrazeno praxí
- prostorovou představivost
- zručnost
- samostatnost, spolehlivost a aktivní přístup k práci
- dobrý zdravotní stav
- trestní bezúhonnost
- cizincům není poskytováno ubytování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3794513  Datum zveřejnění: 24.10.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23 000 - 28 000 Kč/měsíc