Manipulační dělník a řidič VZV - Vyškov

Work Service

Místo práce
Vyškov, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
listopad
Mzdové podmínky (brutto)
110 - 120 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zájem o práci ve Vyškově? Hledáme pracovníky na pozice:
Manipulační dělník a Řidiče VZV
Nástup možný ihned po absolvování vstupní lékařské prohlídky.

Směnnost dle pracovního zařazení:

směny PO-PÁ- 7:00-15:00 volné víkendy

Práce je časově omezená od konce listopadu 2019 do konce března 2020.

Manipulační dělník

Náplň práce:

- manipulační práce ve skladu (práce se dřevem)

Nabízíme:

- práce na DPČ, odměna 120 Kč/hod.
- volné víkendy

Požadavky:

- minimální vzdělání vyučen
- manuální zručnost
- aktivní přístup k práci

Řidič VZV

- práce ve skladu s VZV

Nabízíme:

- práce na DPČ
- odměna 120 Kč/hod.

Požadavky:

- osvědčení o způsobilosti řízení VZV

V případě, že Vás naše nabídka zaujala a máte vážný zájem o námi nabízené pracovní místo zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis prostřednictvím odpovědního formuláře viz. níže nebo volejte +420 602 385 151.

VHODNÉ KANDIDÁTY BUDEME NÁSLEDNĚ KONTAKTOVAT OHLEDNĚ OSOBNÍHO SETKÁNÍ!

TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI S VÁMI!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3799337  Datum zveřejnění: 30.10.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 110 - 120 Kč/hod.