Operátor/ka balících linek - Bolatice - nástup ihned

Work Service

Místo práce
Bolatice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, který je předním českým poskytovatelem smluvního balení léčivých přípravků hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Operátor / operátorka balících linek
VHODNÉ PRO MUŽE I ŽENY

Náplň práce:

obsluha na konci výrobních linek na balení léčivých přípravků
práce na moderních strojích a v čistém prostředí

Požadavky:

zodpovědný přístup
samostatnost
pečlivost a spolehlivost
čistý trestní rejstřík
zdravotní průkaz (lze zajistit u našeho lékaře)
věk min. 18 let
Nabízíme:

příjemné pracovní prostředí
HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR
nástupní mzda 16.000 Kč (v případě zaučení nárůst mzdy)
nadstandardní příplatky (příplatek za noční směnu 30 Kč/hod)
Práce ve třísměnném provozu.
Místo výkonu práce okres Opava.

Zaměstnanecké výhody, benefity

výkonnostní prémie až 2.000 Kč/měs.
stravenky 100 Kč/směna
5 týdnů dovolené
PŘÍSPĚVEK NA DOJEZD 0-2000 Kč/měs.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Medis International a.s., se sídlem v Praze a výrobním závodem v Bolaticích (okres Opava), je předním českým poskytovatelem smluvního balení léčivých přípravků včetně poskytování komplexních laboratorních služeb kontroly jakosti. Veškeré činnosti probíhají dle zásad Správné Výrobní Praxe (SVP) a jsou certifikovány Státním ústavem pro kontrolu léčiv.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3830633  Datum zveřejnění: 20.1.2020