Práce na lakovně na HPP v Třinci

Work Service

Místo práce
Třinec, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pomocné práce při výrobě zahradnického nářadí
balení a příprava na expedici
práce na lakovně - navěšování výrobků
zajímavá, fyzicky nenáročná práce vhodná pro ženy

Zaměstnanecké výhody, benefity

práce na HPP
3 směnný provoz
8 hodinové směny
místo výkonu práce: Třinec
dobrá dopravní dostupnost

MZDOVÉ OHODNOCENÍ:
110 Kč/hod. + příplatek odpolední směna 3 Kč/hod. + příplatek noční směna 15 Kč/hod. +
příplatek sobota 50%
po zkušební době navýšení hodinové mzdy na 115 Kč/hod.

Informace o náboru

V případě, že vás naše nabídka zaujala a máte vážný zájem o námi nabízené pracovní místo zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis na [email protected] nebo volejte na tel.: 702 279 486, 724 343 980.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro našeho významného klienta, s působností v oblasti strojírenské výroby, hledáme vhodné kandidáty na PRÁCI V LAKOVNĚ v Třinci.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3843334  Datum zveřejnění: 30.4.2021