Senior projektový špecialista

Work Service

Miesto práce
Stará Turá, Slovensko
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiacpri vhodnom kandidátovi je možnosť dohody na vyššej sume, konečná mzda bude spravodlivo dohodnutá na základe predošlých relevantných skúseností (horná hranica mzdy nie je fixne stanovená)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Dohliada a koordinuje prácu na prebiehajúcich projektov integrovaného dodávateľského reťazca (zodpovednosť za riadenie časti projektov)
- Dohliada na stav projektov a rozpočtov; riadi rozvrhy a pripravuje správy o stave
- Posudzuje problémy projektu a vyvíja riešenia s cieľom splniť ciele a ciele produktivity, kvality a spokojnosti zákazníkov
- Vyvíja mechanizmy na monitorovanie postupu projektu a na zásahy a riešenie problémov s projektovými manažérmi, líniovými manažérmi a zákazníkmi
- Dohliada na vydávanie inžinierskych výstupov a pripravuje potrebné technické dokumenty
- Podieľa sa na riadení rizík pre technické záležitosti

Príjemné a moderné pracovné prostredie
Flexibilný pracovný čas
13.plat na základe hospodárskych výsledkov
Príspevok do 3.dôchodkového piliera
Rôzne zaujímavé sociálne benefity
Dochádzkový bonus
Týždenný pracovný čas 37,5 hodiny

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Bude predstavená na pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie (preferované strojárske zameranie)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Project - Pokročilý
Administrácia SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5 rokov skúsenosti na podobnej funkcii

• Čítanie technických výkresov - podmienka
• Zodpovednosť a spoľahlivosť
• Efektívna komunikácia
• Schopnosť tímovej spolupráce
• Proaktívny prístup
• Ochota učiť sa
• Schopnosť predávať informácie a skúsenosti
• Organizačné schopnosti
• Adaptibilita
• Časový manažment
• Cieľovo orientovaná osoba
• Prezentačné schopnosti

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3856114  Datum zveřejnění: 4.2.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac