Viete ovládať a programovať CNC frézu? Máme pre Vás voľné pracovné miesto v Michalovciach.

Work Service

Miesto práce
Michalovce, Slovensko
Termín nástupu
po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac+ prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha, nastavovanie a programovanie CNC stroja podľa potrebných požiadaviek a technickej dokumentácie,
- ovládanie postupu a technológie pri frézovaní,
- výroba dielcov od polotovaru až po hotový diel, nie sériová výroba

- perspektívna pracovná pozícia v medzinárodnej spoločnosti so zabezpečeným adaptačným procesom,
- adekvátne platové ohodnotenie,
- využívanie rozsiahleho sociálneho programu a benefitov,
- moderné fitnescentrum a masáže pre zamestnancov priamo vo firme,
- letný " Family Day" aj pre rodinných príslušníkov

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- pracovné miesto nie je vhodné pre absolventa,
- skúsenosti s opravami rôznych montážnych alebo zváracích prípravkov, strižných nástrojov, lisov,
- frézovanie, znalosť programovania frézy CNC,
- skúsenosti s pneumatickými mechanizmami,
- zváranie,
- skúsenosti z oblasti elektrotechniky vítané,
- iniciatíva učiť sa na CNC fréze

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3859257  Datum zveřejnění: 29.1.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac