Strojírenský dělník - Opava - brigáda

Work Service

Místo práce
Opava, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 21 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jedinečná nabídka práce v oblasti strojírenství.

Místo výkonu práce: OPAVA Těšínská ulice

NÁSTUP IHNED

- obsluha galvanické linky v ručním provozu - DPČ

- MZDA 139 Kč/hod
- pouze noční směny
- příplatky za noční směny
- osobní ohodnocení až 20%
- zázemí silné nadnárodní společnosti
- možnost profesního růstu

PRÁCE VHODNÁ PRO MUŽE - fyzicky náročnější práce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Významný výrobce sortimentu důlních zařízení pro všechny podmínky dobývání v hlubinných dolech a dalších strojírenských produktů s více než 70-ti letou tradicí výroby a rovněž je schopen „na klíč“ kompletně vybavit porub včetně odtěžení metodou Longwall.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- čistý trestní rejstřík
- praxe ze strojírenství velkou výhodou
- dobrý zdravotní stav
- min. 18 let
- spolehlivost
- samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3868452  Datum zveřejnění: 11.2.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 21 000 Kč/měsíc