Asistent/ka s komunikativní němčinou

Work Service

Místo práce
Praha 10, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro svého klienta v současné době obsazuji pracovní pozici Asistenta/tky s komunikativní němčinou. Jedná se o německou obchodní společnost s letitou tradicí v ČR i v zahraničí.

Dlouhodobá spolupráce - smlouva na dobu neurčitou.

Vaší náplní práce bude:
- administrativní činnost
- práce na PC, zejména v programu Excel, Word a v interním programu
- vytváření reportů a jednoduchých analýz (zaučení na pozici je zajištěné)
- používání němčiny v rámci firemní komunikace, komunikace s mateřskou centrálou v Německu

Požadujeme:
- SŠ vzdělání (ekonomického směru výhodou)
- alespoň středně pokročilá znalost německého jazyka (min. B1)
- týmový hráč, pečlivost, spolehlivost, ochota učit se novým věcem
- alespoň základní uživatelská znalost práce v programu Excel

- pozice je vhodná i pro šikovného absolventa!!!

Nabízíme:
- výborné finanční podmínky
- příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv spolupracovníků
- pracovní doba od pondělí do pátku (8:00 - 16:30 hodin)
- místo pracoviště Praha 10 Malešice
- práce na plný pracovní úvazek HPP - smlouva na dobu neurčitou
- nástup možný ihned, červen/červenec 2020, nebo dohodou

V případě Vašeho zájmu mi prosím neváhejte zaslat Váš životopis v českém jazyce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Mezinárodní obchodní společnost s letitou tradicí v ČR i v zahraničí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3912419  Datum zveřejnění: 17.6.2020