Laborant/ka (bez VŠ vzdělání) - Opava, mzda od 21.500 Kč

Work Service

Místo práce
Opava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
Od 21 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Studoval/a jste střední školu chemického, farmaceutického, potravinářského nebo příbuzného směru? Chcete pracovat pro stabilní společnost s dlouholetou tradicí? Pak je pro Vás práce u nás ta správná volba!

Laborant/ka

Náplň práce:
příprava rozličných vzorků k analýze
samostatné vykonávání laboratorních testů v oblasti chemické-fyzikální analýzy
zpracování výsledků analýz
spolupráce na systému kontroly kvality
úzká spolupráce s kolegy na pracovišti

Zaměstnanecké výhody, benefity

dlouhodobou práci na HPP
nástup ihned
8mi hodinové směny (třísměnný provoz)
mzda 21.500,-Kč + příplatky
20 dnů dovolené
stravenky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Stabilní společnost s dlouholetou tradicí

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

zkušenosti na obdobné pracovní pozici
dokončené SŠ vzdělání chemického, potravinářského, farmaceutického směru nebo zemědělského
praxe v analytické laboratoři - velkou výhodou
znalost a zručnost v základních laboratorních technikách velkou výhodou
pečlivost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita, ochota a radost učit se novému
týmový hráč
práce na PC
čistý trestní rejstřík

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3919978  Datum zveřejnění: 30.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 21 500 Kč/měsíc