Optometrista

Work Service

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

objektivní a subjektivní stanovení kvality zrakové funkce zákazníka, určení korekčních hodnot
doporučení vhodné korekční pomůcky
vyšetření v oblasti předního segmentu oka pro potřeby korekce refrakčních vad a aplikace kontaktních čoček
aplikace kontaktních čoček, poučení a zaškolení zákazníka, provádění následných kontrol
poradenská činnost v oblasti refrakčních vad
prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek
vedení administrativy a záznamů zákazníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

zázemí prosperující mezinárodní společnosti
vzdělávací programy
zaměstnanecké benefity (stravenky, zaměstnanecké slevy na firemní produkty, možnost využítí MultiSport programu, aj.)
zajímavé finanční ohodnocení dle dosavadních zkušeností

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Mezinárodní síť, která v oblasti oční optiky a péče o zrak patří ke globálním lídrům a největším provozovatelům na světě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Optometrie

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3947914  Datum zveřejnění: 6.8.2020