Palič/vazač v Ostravě

Work Service

Místo práce
Ostrava, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluha automatických palicích strojů, případně celé automatizované dělící linky
- zodpovědnost za chod těchto strojů a linek
- zajišťování výběru/ustavení vhodného materiálu, rozměření do formátu
- kontrola jakosti, kontrola značení
- popis naděleného materiálů
- zodpovědnost za rozměry finálních produktů
- koordinace jeřábníka při přepravě materiálů
- pálení pomocí tří hořákové pálicí hlavy, pálení elektrickým obloukem v ochranné atmosféře

SMĚNNOST:
- 12-ti hodinové směny; krátký dlouhý týden (denní/noční)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- hlavní pracovní poměr
- místo v prosperující společnosti s jistotou stabilní práce
- zajímavé finanční ohodnocení + osobní a měsíční prémie, příplatky za směnnost a rizikovost
- benefity - dotovaná strana, příspěvky na penzijní a životní připojištění, body do Cafeterie
- dovolená
- místo práce: Ostrava - velmi dobrá dopravní dostupnost
- zaškolení
- pracovní oděv a obuv

Informace o náboru

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky zašlete nám životopis.

Vybrané uchazeče budeme kontaktovat ohledně osobního setkání.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

NABÍZÍME PRACOVNÍ MÍSTO "PALIČE/VAZAČE" V OSTRAVĚ.

JEDNÁ SE O HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR V PROSPERUJÍCÍ SPOLEČNOSTI S JISTOTOU STABILNÍ PRÁCE, SE ZAJÍMAVÝM FINANČNÍM OHODNOCENÍM A BENEFITY.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- nutný profesní průkaz (vazačský, paličský/svářečský)
- praxe
- zdravotní způsobilost
- trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3950788  Datum zveřejnění: 27.8.2020