Customer Service Specialist with English & Czech

Work Service

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V současné době pro svého klienta hledám dalšího Customer Service Specialistu, tentokrát s výbornou znalostí angličtiny.
Jedná se o úspěšnou mezinárodní obchodně výrobní společnost, která působí po celém světě.

Náplň Vaší práce:

- administrativní podpora obchodního oddělení
- pravidelné používání anglického jazyka slovem i písmem (komunikace se zahraničními zákazníky, používání angličtiny v rámci interní komunikace ve společnosti)
- podpora obchodníků, zpracovávání objednávek od zákazníků (práce v programu Excel, SAP,..)
- komunikace s mateřskou centrálou v Německu (přímý nadřízený pro tuto pozici sedí na centrále v Německu)
Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání
- plynulá znalost anglického jazyka (min. úroveň B2/C1 nebo vyšší)
- plynulá znalost českého jazyka (min. úroveň C1 nebo vyšší)
- uživatelská znalost práce v programu Excel, znalost práce v programu SAP
- zkušenosti ze zákaznického servisu alespoň cca 5-10 let
- alespoň částečná znalost španělského jazyka nebo německého jazyka je velkou výhodou, ne podmínkou
- zkušenosti s logistickými procesy jsou výhodou
- pečlivost, dobré komunikační a organizační schopnosti, příjemné a profesionální vystupování
Nabízíme:

- výborné finanční podmínky
- balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů placené dovolené, Cafeteria systém, stravenky, sick days, roční prémie,…)
- jistota zaměstnání v silné a úspěšné mezinárodní společnosti s letitou tradicí
- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu v rámci společnosti
- příjemný kolektiv spolupracovníků, podpora kolegů
- místo pracoviště: PRAHA 10 VRŠOVICE
- možnost nástupu do zaměstnání v průběhu září 2020, nebo dohodou (možný i pozdější termín)
- pracovní doba (od pondělí do pátku: ve zkušební době od 9 – 17 hodin, po té pružná pracovní doba)
- HPP, smlouva na dobru neurčitou, dlouhodobá spolupráce

V případě Vašeho zájmu zúčastnit se výběrového řízení mi prosím pošlete Váš strukturovaný životopis v anglickém jazyce a zároveň motivační dopis v anglickém jazyce pro tuto pozici.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Mezinárodní obchodně výrobní společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3953599  Datum zveřejnění: 18.8.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc