Pracovník výroby až 31.000 Kč/měs. + 15.000 Kč náb. přís.

Work Service

Místo práce
Kolín, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 29 800 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který se zabývá automobilovou výrobou, hledáme pracovníka do výroby.

Pracoviště: Kolín - možnost ubytování

Náplň práce:
• obsluha výrobní linky
• práce ve výrobě
• 2 - 3 směnný provoz
• práce vhodná pro muže i ženy
• 2 měsíce zaučení v Bílině

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práci na HPP s nástupem přímo do kmenového stavu
• měsíční mzda až 31.000 Kč
• 15.000 náborový příspěvek

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SOU – výhodou sklářské, chemické nebo keramické
• manuální zručnost
• spolehlivost, dochvilnost, práce v týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3967681  Datum zveřejnění: 10.11.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 29 800 Kč/měsíc