Špecialista strategického nákupu

Work Service

Miesto práce
Stará Turá, Slovensko
Termín nástupu
ihneď, po dohode
Od 2 100 EUR/mesiacmzda bude udelená individuálne na základe predošlých relevantných skúseností, súčasťou bude 13.plat na základe hospodárskych výsledkov, dochádzkový bonus a i.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexné vedenie projektov vo všetkých fázach (dôležitá je predošlá skúsenosť s vedením projektov- PODMIENKOU)
- Podpora NPI, transition, insourcing a outsourcing projektov
- Plánovanie, organizovanie projektu, zhodnotenie rizík, príprava projektového plánu
- Koordinácia jednotlivých fáz projektu v spolupráci s jednotlivými oddeleniami a externými dodávateľmi
- Realizuje rokovania s dodávateľmi danej komodity (najmä odliatky, výkovky, opracované diely, mechanické diely)
- Zúčastňuje sa a reportuje výsledky zverenej oblasti na Tier 3 poradách
- Aktívna účasť na projektoch súvisiacich so zlepšením práce
- Zodpovednosť za danú dodávateľskú základňu
- Zodpovednosť za KPI (produktivita, WALT, SOTTR, AWPOT, VMI)
- Eliminovanie rizík v prerušení dodávok
- Vytvára a vedie projektov v súvislosti s danými KPI
- Vytvára rámcové objednávky a udržiava dáta v ERP systéme
- Reportovanie výsledkov za danú kategóriu

Príjemné a moderné pracovné prostredie
Flexibilný pracovný čas
13.plat na základe hospodárskych výsledkov
Príspevok do 3.dôchodkového piliera
Rôzne zaujímavé sociálne benefity
Dochádzkový bonus
Týždenný pracovný čas 37,5 hodiny

Informácie o výberovom konaní

Dĺžka trvania projektu je 10 mesiacov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Predstavená na pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie - oblasť strojárenstva, elektrotechniky alebo ekonomiky

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Je nevyhnutná skúsenosť s podobnými projektmi - s ich vedením.

Počet rokov praxe

5

- Schopnosť tímovej spolupráce
- Schopnosť budovania dobrých medziľudských vzťahov
- Schopnosť argumentovať, presviedčať a vyjednávať
- Prozákaznícka orientácia
- Schopnosť pracovať na sebe
- Schopnosť predávať informácie a skúsenosti
- Komunikatívna osobnosť so schopnosťou pružne reagovať na zmeny
- Prezentačné schopnosti
- Proaktívny prístup
- Stres manažment
- Organizačné schopnosti
- Multitasking
- Schopnosť sa rozhodovať správne a rýchlo

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4025039  Datum zveřejnění: 25.1.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac