Senior Accountant

Work Service

Místo práce
Plzeňský kraj, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
po dohodě
Mzdové podmínky (brutto)
Od 48 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro jednoho z našich předních klientů (mezinárodní automotive společnost) hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Senior Účetní. Podmínkou je znalost slovenské účetní legislativy, jelikož dotyčný/á bude spravovat účetní agendu pro slovenskou pobočku.

Kromě super kolegů se můžete těšit i na skvělého nadřízeného a zázemí stabilní a prosperující společnosti :)

Náplň práce:

Starost o dodavatelské fakturace, zúčtování mezd, odvody do pojistných fondů, podpora při účtování ostatních nákladů pro mateřskou společnost
Starost o úhrady dodavatelský faktur, bankovní výpisy, vzájemné zápočty, splatnost fakturací, pokladní operace
Zpracování DPH, daní z nemovitostí a daní z motorových vozidel
Zpracování měsíčních a ročních uzávěrek pro NBS a Statistický úřad
Zpracování podkladů pro auditorské společnosti
Vedení a účtování operativní evidence o fondech, rezervách, rozdělení hospodářského výsledku
Kontrola účtů dodavatelů a spolupráce s jejich evidencí
Kontrola otevřených položek odběratelů
Evidence a zařazování investicí
Práce v SAP
Co požadujeme:

Praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky
Znalost slovenské účetní legislativy
Znalost angličtiny nebo němčiny
Znalost IFRS mezinárodních účetních standardů
Znalost SAP (ale ani to by nebyl "showstopper")
Co nabízíme:

Odpovídající platové ohodnocení
Firemní bonusy a benefity
Možnost pravidelného home office
Budeme se těšit na Vaše CV!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní automotive společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Finance, Účetnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4031884  Datum zveřejnění: 10.2.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 48 000 Kč/měsíc