Manažer prodeje (Praha - západ, Střední Čechy)

Work Service

Středočeský kraj, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro svého klienta v současné době hledám manažera prodeje v oblasti manipulační techniky a blízkých oborů.
Jedná se o německou výrobní a obchodní společnost s letitou tradicí v ČR i v zahraničí.

Hlavní náplní Vaší práce bude:

starost o stávající klienty a vyhledávání dalších obchodních příležitostí ve svém regionu (Praha západ, Střední Čechy)
prodej manipulační techniky a s tím spojených servisních služeb
péče a rozšiřování svěřeného zákaznického portfolia
zodpovědnost za ekonomické výsledky svěřeného regionu
reporting obchodnímu řediteli společnosti v ČR

Požadujeme:

praxi na pozici obchodníka, obchodního ducha, tah na branku a samostatnost
zkušenosti s prodejem v technické oblasti
schopnost rozvíjet dlouhodobé a strategické spolupráce
výborné vyjednávací schopnosti, profesionální vystupování a jednání
řidičský průkaz sk. B, ochota cestovat ve svěřeném regionu

Nabízíme:

výborné finanční podmínky (fixní mzda + provizní systém a další bonusy)
zázemí úspěšné mezinárodní společnosti s letitou tradicí v ČR i v zahraničí
systematické zaškolení na pozici, coaching
notebook, telefon, služební vozidlo i k soukromému užívání
pružná pracovní doba, stravenky v hodnotě 120Kč/den, 5 týdnů placené dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, aj. benefity
dlouhodobá spolupráce – pracovní smlouva HPP
home office
možnost seberealizace a profesního růstu
nástup možný: březen/duben 2021, nebo později dohodou
lokalita působnosti: Praha západ, Střední Čechy (Beroun, Hořovice, Příbram, Sedlčany, Dobříš)

V případě Vašeho zájmu účastnit se výběrového řízení pro tuto pozici, mi prosím pošlete Váš strukturovaný životopis a motivační dopis.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Mezinárodní obchodní společnost s letitou tradicí v ČR i v zahraničí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4037637  Datum zveřejnění: 23.2.2021