Senior finanční účetní

Work Service

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro svého klienta, německou obchodní společnost s letitou tradicí v ČR i v zahraničí, hledám Senior finanční účetní.

Pracovní náplň:

samostatné zpracováni účetních dat na základě interních procedur
věcná kontrola a zaúčtování přijatých faktur
účtování složitějších operací v hlavní knize
kontrola saldokont
spolupráce při přípravě účetních závěrek
spolupráce se zpracováním daňových přiznání a hlášení

Požadujeme:

VŠ nebo SŠ vzdělání ekonomického směru
praxe v oboru min. 4 roky
zkušenosti z oblasti účetnictví a dobré znalosti daňových předpisů
orientace ve změnách platné legislativy v oblasti účetnictví
znalost podvojného účetnictví
schopnost samostatného, přesného a zodpovědného zpracování svěřených úkolů, flexibilita
znalost NJ výhodou
znalost SW typu Navision/SAP výhodou (není podmínkou)
dobrá znalost práce na PC (MS Word, Excel)

Nabízíme:

Výborné finanční podmínky
Zázemí úspěšné německé společnosti s letitou tradicí v ČR i v zahraničí
Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu
Pravidelné zvyšování mzdy
Notebook, telefon i k soukromému užívání
Zaměstnanecké benefity
Dlouhodobá spolupráce – pracovní smlouva HPP na dobu neurčitou
Nástup možný IHNED (duben/květen 2021), nebo později dohodou
Lokalita působnosti: centrála společnosti v Praze

V případě Vašeho zájmu účastnit se výběrového řízení pro tuto pozici, mi prosím pošlete Váš strukturovaný životopis a motivační dopis.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Mezinárodní obchodní společnost s letitou tradicí v ČR i v zahraničí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4048285  Datum zveřejnění: 17.3.2021