Dělník pro divizi Galvanovna - HPP (Opava)

Work Service

Místo práce
Opava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
19 000 - 23 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NÁPLŃ PRÁCE:
- Obsluha galvanické linky v ručním provozu
- Obsluha řídícího systému galvanických linek
- Zodpovědnost za dodržování technologického postupu
- Vedení evidence neshodných výrobků
- Balení a montáž výrobků
- Manipulace s dílci pro galvanické pokovování (hmotnost 15 kg a výše)
- Kontrola kvality povrchové ochrany

POŽADUJEME:
- schopnost zaučení se pro obsluhu galvanické linky
- schopnost pracovat ve 3- směnném provozu
- dobrý zdravotní stav bez omezení

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
- Zaměstnání v zázemí nadstandardně prosperující české společnosti
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování

Informace o náboru

Work Service Czech s.r.o. je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhodobou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Zajímá Vás tato nabídka a chcete se stát zaměstnancem nadnárodní a dlouhodobě prosperující společnosti se sídlem v Opavě?

Kontaktujte nás na tel.číslech 553 613 606 nebo 601 311 206

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

STROJÍRENSTVÍ, KOVOVÝROBA

Praxe na pozici/v oblasti

výhodou ne však podmínkou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Kandidát by měl mít schopnost:
- zaučení se na pracovišti
- postupovat dle pokynů vedoucího
- dodržovat pravidla BOZP v provozu
- po zaučení, samostatně vykonávat pracovní náplň

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4048744  Datum zveřejnění: 22.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 19 000 Kč/měsíc