Operátor výroby / zpracování papíru od 142 Kč/hod.

Work Service

Místo práce
Olomoucký kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

obsluha strojů na řezání papíru
manipulace s materiálem
nepřetržitý provoz (7,5 hodin)
místo práce: Olšany u Šumperka

Zaměstnanecké výhody, benefity

MZDOVÉ OHODNOCENÍ:
142 Kč/hod.
7 Kč/hod. odpolední příplatek
40 Kč/hod. víkendový příplatek
30 Kč/hod. noční příplatek
až 15% výkonností bonus
příplatek za přesčas na noční směně nebo o víkendu 50 %, příplatek za přesčas ostatní směny 25 %
příplatek za práci ve svátek 100 % + 20 Kč/hod
bonusy dle HV

NABÍZÍME:
HPP
5 týdnů dovolené
závodní stravování - příspěvek zaměstnavatele
zaškolení
nástup ihned

Informace o náboru

Zájemce prosíme o zaslání životopisu na [email protected], případně nás můžete kontaktovat na tel.: 601 311 212. Následně Vás budeme kontaktovat ohledně bližších informací a osobního setkání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba papíru, papírenských výrobků

Pro společnost, která je celosvětovým lídrem v papírenském průmyslu obsazujeme pozici "OPERÁTORA VÝROBY/ZPRACOVÁNÍ PAPÍRU".

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

zdravotní způsobilost
praxe ve výrobě výhodu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4049299  Datum zveřejnění: 27.9.2021