Pekař - noční směny

Work Service

Místo práce
Ostrava, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned nebo dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
Od 111 Kč/hod.Možnost nákupu pekárenských výrobků za zvýhodněnou cenu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- místo výkonu práce Ostrava Martinov
- práce v potravinářském průmyslu
- pomocné práce při výrobě voňavého pečiva
- odebírání pečiva z výrobní linky
- ukládání pečiva do přepravek
- kontrola výrobků před balením (lehká vizuální kontrola)
- lehké pomocné práce s balením a expedicí výrobků
- spolupráce s kolegy v týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 8 - mi hodinové směny (22:00 - 06:00)
- pravidelně neděle až čtvrtek, popřípadě dle domluvy
- od 111,- Kč/hod + příplatek za víkend
- osoby bez praxe - vše Vás rádi naučíme
- dobrá dopravní dostupnost, čistý provoz
- práce ve stabilní a silné české společnosti, přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
- pracovní oblečení zajištěno

Informace o náboru

V případě, že vás naše nabídka zaujala a máte vážný zájem o námi nabízené pracovní místo zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis na [email protected] nebo volejte na tel.: 702 279 486.

VHODNÉ KANDIDÁTY BUDEME NÁSLEDNĚ KONTAKTOVAT OHLEDNĚ OSOBNÍHO SETKÁNÍ!

TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI S VÁMI!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Silná a stabilní česká společnost zabývající se výrobou voňavého pečiva a cukroví.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- potravinářský průkaz (nutno doložit, popř. vystavíme nový)
- kladný přístup k práci a chuť pracovat
- dobrý zdravotní stav
- pravidelnou a stabilní docházku
- spolehlivost, samostatnost
- plnoletost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4052632  Datum zveřejnění: 11.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 111 Kč/hod.