Servisní technik manipulační techniky (dílna Postřižín)

Work Service

Místo práce
Středočeský kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro silnou a úspěšnou německou společnost hledám šikovného Servisního technika, který bude po důkladném proškolení provádět servisní činnosti přímo na dílně v Postřižíně.
Požadujeme:

Vyučení v technickém oboru (ideálně v oboru mechanik, elektrotechnik, elektromechanik, apod…)
Uživatelská znalost práce na počítači
Znalost spalovacích motorů a hydrauliky, výhodou jsou zkušenosti s opravami manipulační techniky

Nabízíme:

Stabilní zaměstnání u zahraniční společnosti
Výborné finanční podmínky
Systém firemních benefitů
Služební vozidlo, notebook, telefon i k soukromým účelům
5 týdnů placené dovolené
Příspěvek na penzijní pojištění
Právní a psychologické poradenství zdarma
Stravenky v hodnotě 120 Kč/den
Zaškolení a následná odborná produktová školení
Digitální katalog ND, servisní SW, Pracovní oděvy
Práce na HPP, dlouhodobá spolupráce.
Nástup možný ihned (duben/květen 2021), nebo později dohodou
Místo pracoviště: Postřižín (okres Mělník)

V případě Vašeho zájmu o tuto práci mi prosím neváhejte zaslat Váš životopis.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Prodej, distribuce a opravy automobilů a motocyklů

Mezinárodní obchodní a servisní společnost s letitou tradicí v ČR i v zahraničí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4062635  Datum zveřejnění: 15.4.2021