Junior IT Recruiter (start kariéry)

Work Service

Místo práce
Jungmannova 24, Nové Město, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 35 000 Kč/měsícBonusy spojené s výkonem

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš začít svoji profesní dráhu v perspektivní oblasti IT recruitmentu/náboru IT odborníků? Do našeho menšího týmu hledáme šikovného kolegu/kolegyni, který/která má chuť se učit novým věcem, neustále se rozvíjet a dotahovat věci do úspěšného konce. Působíme sice v silné mezinárodní společnosti, ale udržujeme si startupovou atmosféru.
Kolegu/kolegyni hledáme přímo k nám do Antalu (www.antal.cz).

Předchozí praxe není podmínkou, rádi uvítáme i absolventy, kteří mají chuť na sobě pracovat.

Co tě čeká:
- Vyhledávání a oslovování kandidátů (interní systém CRM, pracovní databáze a portály, sociální sítě a další zdroje)
- Práce na zajímavých IT projektech pro úspěšné společnosti
- Administrativa (práce s interním CRM systémem, reporting apod.)
- Základem je volání, dále oslovování e-mailem, zprávami a dalšími kanály

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Stabilní plat na HPP a k tomu bonusový systém
- Home office, flexibilní pracovní doba a po první roce týden dovolené navíc
- Interní vzdělávání a možnost kariérního růstu
- Kanceláře v centru Prahy s výbornou dostupností
- Tým skvělých kolegů, kteří se vzájemně podporují
- Brunch v officu máme pravidelně a na teambuilding v restauraci se už zase těšíme
- Stravenkovou kartu můžete využít na společný oběd nebo nákup v obchodě
- Podporujeme se i ve sportu, takže tě čeká Multisportka

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

V rámci pozice budete spolupracovat s různými společnostmi v oblasti SW vývoje, telekomunikací či jiných zaměření, kteří potřebují IT odborníky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Uživatelská znalost PC - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Výborné komunikační schopnosti – potřebujeme kandidátům srozumitelně a jasně předat informace
- Aktivní přístup a orientace na výsledek
- Chuť se vzdělávat a rozvíjet
- Spolehlivost, flexibilita, trpělivost, psychická odolnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4070537  Datum zveřejnění: 28.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc