Odborný prodejce - výživa rostlin

Work Service

Místo práce
Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina (Práce vyžaduje cestování)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsazuji pozici Odborného poradce/prodejce pro společnost působící v inovativních zemědělských technologiích – segment rostlinné výživy – región jižní Morava.

Co společnost očekává?

Obchodní zkušenost
Odbornou znalost produktů rostlinné výživy
Výborné vyjednávací schopnosti
Ochotu podat nadstandardní výkony, když si to situace žádá
Přístup týmového hráče
Ochotu poskytnout zákazníkům odborné poradenství
Otevřenou mysl a ochotu vyslechnout zpětnou vazbu
Chuť učit se

Náplň práce

Pravidelný osobní kontakt se zákazníky a vytváření dobrých dlouhodobých vztahů
Prodejem to pouze začíná, protože naší přidanou hodnotou je trvalé partnerství
Strávíte 80 % času prodejem a péčí o zákazníky a 20% času administrativními činnostmi
Stěžejní je pravidelné vzdělávání, práce s moderními technologiemi a dlouhodobě udržitelný rozvoj
Zodpovědnost za obchodní výsledky ve vlastním regionu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme?

Práci na hlavní pracovní poměr
Týmovou podporu a unikátní know-how
Přátelský kolektiv lidí a hodně zábavy
Práci, kde tempo neudává hektický ruch kancelářských budov
Skvělý work-life balanc
Možnost plně si organizovat vlastní čas
Auto, iPad a telefon
Fixní plat a progresivní systém odměn a provizí
25 dní dovolené

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zemědělství

Společnost působící v inovativních zemědělských technologiích – segment rostlinné výživy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4090446  Datum zveřejnění: 16.8.2021