Regulatory Affairs Specialist

Work Service

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro přední mezinárodní farmaceutickou společnost obsazuji pozici Regulatory Specialist:

Jaká bude vaše náplň práce?

Příprava podkladů pro podání žádostí o registraci léků a zdravotnických prostředků, jejich prodloužení a změny
Sledování legislativních změn a příprava registrací v této souvislosti
Zajištění překladů, jejich odborné a jazykové revize
Archivace dokumentace
Pravidelný reporting

Koho hledáme?

Zodpovědnou osobnost se schopností práce s detailem
Preferujeme VŠ vzdělání
AJ na pokročilé úrovni
zkušenost na obdobné pozici cca 1 rok
Znalost práce s balíkem MS Office

Co nabízíme?

Zajímavou práci ve stabilní společnosti s přátelskou firemní kulturou
Po nástupu na pozici důkladné zaškolení
Zajímavou mzdu vč. motivační složky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Mezinárodní farmaceutická společnost

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4119710  Datum zveřejnění: 9.7.2021