Property Manager with English

Work Service

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro svého klienta hledám šikovného Property Managera.

Jedná se o samostatnou, velmi zodpovědnou a různorodou práci.

Nástup možný ihned po dohodě.
Náplň práce:

Vyřizování korespondence, smluvní administrativa
Starost o 2 nemovitosti v historickém centru Prahy
Zajišťování nových nájemníků
Dohlížení na rekonstrukce, jednání a kontrola dodavatelů
Sledování a zajišťování pravidelných revizí
Vyhodnocování výnosů
Vyřizování záležitostí na úřadech
Příprava podkladů pro externí účetní
Sledování příchozích a potvrzování odchozích plateb
Zajišťování servisu a ostatní agendy kolem automobilového parku (5 vozidel)
Zápisy z jednání
Ostatní agenda související s agendou Family Office

Požadujeme:

VŠ vzdělání (ekonomického směru je výhodou)
Dobrá orientace v ekonomické oblasti rozvaha, výsledovka, cash-flow
Pečlivost, smysl pro pořádek, dobré organizační schopnosti
Samostatnost, dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
Anglický jazyk na aktivní úrovni (komunikace s nájemníky v anglickém jazyce)
Vítané jsou předchozí zkušenosti na obdobné pozici, popř. Property Manager, Facility Manager
Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič - je podmínkou
Kladný vztah ke sportu a ke zdravému životnímu stylu je vítán

Nabízíme:

Výborné finanční podmínky
Jistotu zaměstnání dlouhodobého charakteru
Velmi samostatnou, zajímavou a různorodou náplň práce
Zaměstnanecké benefity
Zaškolení na pozici a možnost absolvování dalších odborných kurzů
Pravidelné místo výkonu práce v kanceláři v historickém centru Prahy (parkování zajištěné)
Možnost nástupu IHNED, nebo později podle Vašich možností

V případě Vašeho zájmu zúčastnit se výběrového řízení pro tuto pozici, mi prosím neváhejte poslat Váš strukturovaný životopis a motivační dopis pro tuto pozici.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Úspěšná obchodní společnost s letitou tradicí v ČR.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4122411  Datum zveřejnění: 14.7.2021