Reagujte bez životopisu

Operátor výroby s náborovým příspěvkem, Bruntál - 25 000 Kč/měs.

Work Service

Místo práce
Bruntál, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
Od 24 000 Kč/měsíc- náborový příspěvek 15 000 Kč - roční bonusy při splnění cílů

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- příprava a míchání výrobních směsí
- kontrola přípravného materiálu
- dávkování výrobních směsí do míchacích strojů a lisů
- odběr lisovaných polotovarů a vkládání do úložných beden
- výstupní kontrola odlitků

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stravenkový paušál v hodnotě 70 Kč/směnu
- příspěvek 3000 Kč na ubytování

Informace o náboru

- hlavní pracovní poměr
- 4 směnný provoz
- po-pá 7,5 hod. směny/víkendy 12 hod. směny
- 121,80 Kč/ hod + navýšení mzdy po skončení zkušební doby
- dále výkonnostní bonusy dle osobních výsledků
- příplatky za odpolední a noční směny

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Přední výrobce wolframových a wolframkarbidových prášků a dodavatel s celosvětovou působností v oblasti výroby žáruvzdorných kovových prášků a specializovaných polotovarů pro letecký a obranný průmysl.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

chemický průmysl

Praxe na pozici/v oblasti

výhodou ne však podmínkou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- chuť do práce
- pečlivost a spolehlivost
- schopnost plnit zadané úkony
- dodržování bezpečnosti práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4127962  Datum zveřejnění: 24.9.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 24 000 Kč/měsíc