Reagujte bez životopisu

Operátor výroby v potravinářství Opava HPP- navýšená mzda

Work Service

Místo práce
Opava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 24 000 Kč/měsícosobní ohodnocení, stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluha automatických strojů, práce u linky
- práce v potravinářském průmyslu
- 3-směnný provoz - 8 hod směna (volné víkendy)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR od prvního dne
- 119,60 Kč/hod + osobní ohodnocení + příplatky za směnnost
- stravenkový paušál v hodnotě 75 Kč/směna
- 5 týdnů dovolené
- firemní výrobky za symbolické ceny

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Hledáte dlouhodobý výdělek s možností kariérního postupu?

My hledáme zručné a spolehlivé pracovníky na pozici: Dělník v potravinářství na hlavní pracovní poměr

Místo pracoviště: OPAVA

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. věk 18 let
- flexibilita, ochota pracovat při 3 směnném provozu
- platný potravinářský průkaz (lze vyřídit u našeho lékaře)
- manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4132438  Datum zveřejnění: 30.7.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc