Přípravář/ka pozemních staveb

Work Service

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro úspěšnou českou stavební firmu s mnohaletou tradicí v ČR v současné době hledám PŘÍPRAVÁŘE/PŘÍPRAVÁŘKU VÝROBY pozemních staveb!

Náplň práce:

Příprava nabídkových řízení pro výběr subdodavatele
Vyhodnocování cenových nabídek
Kontrola projektové dokumentace
Jednání se zadavateli a subdodavateli vč. jejich hodnocení, aj.

Požadujeme:

SPŠ/VŠ (stavební)
Zkušenosti s pozemními stavbami
Iniciativa a zájem o práci v oboru, schopnost učit se novým věcem
Schopnost týmové spolupráce, dobré komunikační schopnosti
Dobrá znalost práce na PC (MS Office)
Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

Výborné finanční podmínky
Zázemí a jistota zaměstnání v úspěšné české stavební společnosti s mnohaletou tradicí
Plný pracovní úvazek - smlouva na dobu neurčitou
Pracovní doba od pondělí do pátku 7:00 - 15:30 hodin
Služební vozidlo i k soukromým účelům, notebook a mobil i k soukromým účelům
Zaměstnanecké benefity
Home office
Nástup do zaměstnání možný ihned (listopad/prosinec 2021), nebo později podle Vašich možností

Místo pracoviště: PRAHA

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici mi prosím zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Úspěšná česká stavební společnost s letitou tradicí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4148491  Datum zveřejnění: 15.11.2021