Obchodní zástupce - ochrana rostlin - Severní a Střední Čechy

Work Service

Místo práce
Liberecký kraj, Středočeský kraj (Práce vyžaduje cestování)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro globálního distributora v oblasti ochrany rostlin obsazuji pozici Sales representative - Střední a Severní Čechy.

Máte prodejní zkušenost a odbornou znalost přípravků na ochranu rostlin?
Chcete být součástí inovativní společnosti s individuálním přístupem a rodinnou atmosférou?

Hledám regionálního obchodního manažera, který se stane součástí obchodního týmu, podpoří náš další růst a bude propagovat naše rozšiřující se portfolio.

Náplní práce této pozice je vytvářet poptávku na úrovni zemědělců a pracovat s regionálními zástupci distributorů. 80 % času představuje kontakt se zákazníky.

Co společnost očekává?

Obchodní zkušenost

Odbornou znalost produktů ochrany rostlin

Výborné vyjednávací schopnosti

Přístup týmového hráče

Ochotu poskytnout zákazníkům odborné poradenství

Chuť učit se

Anglický jazyk výhodou

Dobrá uživatelská znalost balíčku MS Office

Náplň práce:

Pravidelný osobní kontakt se zákazníky a vytváření dobrých dlouhodobých vztahů

Zodpovědnost za obchodní výsledky ve vlastním regionu, plnění prodejních cílů

Administrativní část, reporting směrem k obchodnímu řediteli

Co společnost nabízí?

Práci na hlavní pracovní poměr

Práci pro stabilní nadnárodní společnost

Přátelský kolektiv lidí a hodně zábavy

Fixní plat a progresivní systém odměn a provizí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zemědělství

Globální distributor přípravků na ochranu rostlin

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4153447  Datum zveřejnění: 1.9.2021