Operátor výroby v Třinci

Work Service

Místo práce
Třinec, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práce ve farmaceutické společnosti zabývající se výrobou léčiv, doplňků stravy
- obsluha strojů a zařízení
- obsluha plnicích a balicích linek
- práce s výrobní dokumentaci
- pozice je vhodná pro muže i ženy
- práce na ranní/odpolední a případně noční směny
- nástup ihned

Zaměstnanecké výhody, benefity

MZDOVÉ OHODNOCENÍ:
- 24 000 Kč/měs.
- příplatky dle ZP

BENEFITY:
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování
- zvýhodněná koupě firemních výrobků
- příspěvek na penzijní připojištění
- výhodné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky

Informace o náboru

Máte o práci zájem? Zašlete nám životopis na [email protected].

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

RÁDI BY JSTE PRACOVALI PRO VÝZNAMNOU SPOLEČNOST, KTERÁ JE JEDNIČKOU V OBORU? HLEDÁTE STABILNÍ PRÁCI? MÁTE PRAXI VE VÝROBĚ? NAŠE NABÍDKA JE TO, CO HLEDÁTE.

NABÍRÁME ZAMĚSTNANCE PŘÍMO DO KMENE SPOLEČNOSTI!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe z výrobní společnosti výhodou
- manuální zručnost
- zdravotní způsobilost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4163234  Datum zveřejnění: 16.9.2021