Operátor skladu v Nošovicích

Work Service

Místo práce
Nošovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
110 Kč/hod.100 Kč/hod. + osobní ohodnocení 10,- Kč/hod + odpolední příplatek 6 Kč/hod. + příplatky dle ZP (noční příplatek 10%)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- třídění papírů, kartónu, obalového materiálů
- demontáž přepravních klecí
- svoz materiálů
- obsluha lisu

NABÍZÍME:
- 3 směnný provoz (ranní, odpolední, noční)
- 8 hodinové směny od pondělí do pátku, víkendy volné
- nástup ihned
- práce na HPP
- místo výkonu: Nošovice

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stravenky v plné hodnotě 80 Kč/směna
- doprava firemním autobusem zdarma

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Odpadové hospodářství

Firma je jednou z nejvýznamnějších evropských firem, zabývajících se nakládáním s odpady a poskytováním komunálních služeb.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4185966  Datum zveřejnění: 25.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 110 Kč/hod.