Senior finanční účetní (50000 - 60000 Kč/brutto/měs.)

Work Service

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro svého klienta hledám vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Senior finanční účetní.

Pracovní náplň :
- samostatné zpracováni účetních dat na základě interních procedur
- věcná kontrola a zaúčtování přijatých faktur
- účtování složitějších operací v hlavní knize
- kontrola saldokont
- spolupráce při přípravě účetních závěrek
- spolupráce se zpracováním daňových přiznání a hlášení

Požadujeme:
- VŠ nebo SŠ vzdělání ekonomického směru
- praxe v oboru min. 4 roky
- zkušenosti z oblasti účetnictví a dobré znalosti daňových předpisů
- orientace ve změnách platné legislativy v oblasti účetnictví
- znalost podvojného účetnictví
- schopnost samostatného, přesného a zodpovědného zpracování svěřených úkolů, flexibilita
- znalost německého jazyka je velkou předností (není však podmínkou)
- znalost SW typu Navision/SAP výhodou (není podmínkou)
- dobrá znalost práce na PC (MS Word, Excel)

Nabízíme :
- nadstandardní finanční podmínky dle Vašich zkušeností a znalostí
- příjemné pracovní prostředí mezinárodní firmy
- perspektivní a zajímavou práci s vysokou mírou odpovědnosti
- možnost profesního růstu, perspektiva budování kariéry v mezinárodní firmě
- nástup možný ihned (prosinec 2021), nebo později dohodou podle Vašich možností
- místo pracoviště: PRAHA

V případě Vašeho zájmu, mi prosím neváhejte poslat Váš strukturovaný životopis v českém jazyce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Prodej, distribuce a opravy automobilů a motocyklů

Úspěšná mezinárodní společnost s letitou tradicí v ČR i v zahraničí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4212934  Datum zveřejnění: 29.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc