Balení a kompletace židlí

Workado, s.r.o.

Místo práce
Český Těšín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 22 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha stroje při kompletaci výroby židlí, navěšování a svěšováni rámu židle na lakovací linku a následná kontrola finálního produktu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

-motivující finanční ohodnocení, měsíční prémie a odměny
-dotovaná strava
-docházkový bonus, příplatky za nepřetržitý provoz
-půlroční a roční bonusy
-nástup dle individuální dohody
-zaměstnání v dynamické společnosti
-odborné zaškolení
-autobusy z Karviné a Havířova zdarma
-poskytnutí bytu nebo ubytování za výhodné ceny
-další benefity podle délky pracovního poměru

Informace o náboru

Jsme personální agentura nové generace. Naším cílem není pouze zajistit uchazečům o zaměstnání dobře placenou práci, ale také jim nabídnout další služby v oblasti ubytování, dopravy do zaměstnání, péči o jejich rodinné příslušníky, vyřízení lékařské prohlídky a pomoc při vyřízení osobních záležitostí spojených s výkonem zaměstnání a pobytem v České republice.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Jedná se o výrobní společnost,jejíž primární aktivitou je velkosériová kovovýroba.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-dobrý zdravotní stav
-zájem učit se nové věci
-manuální zručnost, spolehlivost
-100 % docházku

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme regionální agentura, rozumíme místnímu trhu a známe firemní kulturu většiny významných firem, které v Moravskoslezském kraji zaměstnávají desítky tisíc občanů.
ID: 3726725  Datum zveřejnění: 29.7.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20 000 - 22 000 Kč/měsíc