Obsluha svařovacího stroje

Workado, s.r.o.

Místo práce
Český Těšín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 21 000 Kč/měsícpříplatky za práci přesčas, dotovaná doprava i strava, poskytnutí bytu nebo ubytování, náborový příspěvek 3 000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zakládání materiálu do svařovacích robotů, kontrola provedených svárů, drobné opravy provedených svárů. Zkušenosti se svařováním podmínkou - platný svářečský průkaz není nutný !

Zaměstnanecké výhody, benefity

- DOPRAVA Z HAVÍŘOVA A KARVINÉ ZDARMA !
- nástupní bonus 3 000,-
-dotovaná strava
-nástup IHNED
-zaměstnání v dynamické společnosti
-další benefity podle délky pracovního poměru
-poskytnutí bytu nebo ubytování za výhodné ceny

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Velkosériová kovovýroba,zpracování plechů, trubek a profilů na CNC strojích, laserové řezání trubek a plechů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme regionální agentura, rozumíme místnímu trhu a známe firemní kulturu většiny významných firem, které v Moravskoslezském kraji zaměstnávají desítky tisíc občanů.
ID: 3969811  Datum zveřejnění: 17.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 21 000 Kč/měsíc