Elektrikár / Elektromontér Švajčiarsko, nemecký jazyk začiatočník

Workingo Sp. z o.o.

Miesto práce
Švajčiarsko
Termín nástupu
Ihneď resp. dohodou, aktuálne celoročne
5 800 - 6 820 EUR/mesiac5220/180/mesiac + diéty 13,50 EUR/deň + nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca pri prerábkach a novostavbách
• Všeobecné elektromontážne práce na staveniskách
• Inštalácia elektrických boxov a zásuviek, prípojok
• Pokladanie kábli v potrubí, v kanáloch
• Inštalácie s nízkym a stredným prúdom
• Inštalatérske práce

Požiadavky:
• Skúsenosti v práci - minimálne 3 roky
• Pracovné certifikáty alebo referencie výhodou
• Kvalifikácia elektrikára alebo vzdelanie v odbore
• Skúsenosti s prácou vo Švajčiarsku sú ďalšou výhodou
• Vlastné auto je výhodou
• Komunikatívna znalosť nemčiny podmienka
• Vlastné náradie, helma, oblečenie a pracovné topánky sú vítané

Ponúkame:
• Prácu založená na švajčiarskej zmluve
• Týždenné výplaty
• Atraktívny plat - primeraný vašej kvalifikácii a zručnostiam + diéty
• Dlhodobé zamestnanie, možnosť nadhodín
• zabezpečené ubytovanie

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte telefonicky na čísle alebo zasielajte životopis na e-mailovú adresu: [email protected]

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte telefonicky alebo zasielajte životopis na e-mailovú adresu so zadaním predmetu “Elektrikár”.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Zahraničný zamestnávateľ v Švajčiarsku poskytuje pracovnú zmluvu na dlhodobo podľa platnej legislatívy vo Švajčiarsku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrikár / Elektromontér / Inštalatér / a inné

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Skúsenosti v odbore

Už mnoho rokov sme certifikovanou agentúrou práce, ktorá pôsobí na európskom trhu. Budujeme svoju pozíciu spoľahlivého a dobrého zamestnávateľa už roky, pričom sa riadime zásadou, že nám záleží na našich zamestnancoch, ako aj na našich klientoch.
Otvorene diskutujeme o tom, že nás zaujíma spolupráca za jednoduchých a čitateľných podmienok a férových zásadách voči klientom a zamestnancom.
Máme trvalé a sezónne zamestnanie vo väčšine krajín Európskej únie, Nórsku a Švajčiarsku.
Jasne a zreteľne uvádzame všetky podmienky zamestnania a ubytovania.
Počas pobytu sme v kontakte s našimi zamestnancami a pracujeme s našimi zahraničnými klientmi.
Ponúkame Vám vzájomnú spoluprácu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3719839  Datum zveřejnění: 18.7.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 5 800 - 6 820 EUR/mesiac5220/180/mesiac + diéty 13,50 EUR/deň + nadčasy