Можливість для людей з України

Produktový manažér

XAL Eastern Europe k.s.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
3 300 EUR/mesiac13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

■ Vypracovanie strategických pokynov pre plánovanie sortimentu a vytvorenie špecifikácií pre vývoj nových produktov
■ Vykonávanie pravidelnej analýzy trhu a trendov
■ Koordinácia medzioblastných projektov súvisiacich s produktmi a sledovanie dodržiavania termínov v procese vývoja až po uvoľnenie produktu
■ Vypracovávanie podkladov pre produkty a školenia a tiež samostatné prezentácie produktov
■ Podpora tvorenie katalógov a podkladov pre predaj a podieľanie sa na marketingu produktov (podujatia/veľtrhy)
■ Spolu s vedúcim oblasti a tvorením cien návrh vývoja nákladov produktu
■ Koordinovanie plánovania množstiev v úzkej spolupráci so skupinou predaja a vedúcim oblasti

13. a 14. plat
Rozmanité kariérne príležitosti aj na medzinárodnej úrovni
Medzinárodné prostredie a tím
Odborné a osobné školenia v XAL Academy
Jedáleň, parkovacie miesta a napojenie na cyklotrasu
Fitness centrum a športové kurzy
Zábava na akciách a tímových aktivitách
Pomoc pri relokácií do Grazu

Pre našu materskú spoločnosť XAL GmbH v Rakúsku v Grazi hľadáme nového kolegu. Prosím o zaslanie životopisu, vhodným kandidátom sa ozvú personalisti z materskej firmy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

■ Ukončené technické vzdelanie (stredná odborná škola, technická univerzita) v odbore mechatronika, strojárstvo a pod.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

■ Komunikatívny, sebavedomý vzhľad a radosť z organizovania
■ Ochota cestovať (asi 30 %) a flexibilita

XAL Eastern Europe k.s. je dcerskou spolocnostou XAL GmbH so sidlom v rakuskom Grazi. Tato expanzivna dynamicka spolocnost sa na poli svetelnej techniky zaobera spajanim architektami navrhovanych svetelnych rieseni, spojenych s inovativnym dizajnom a najmodernejsou technologiou. Svoje zastupenie ma v Severnej ako i Juznej Amerike, Europe a Azii.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4321957  Datum zveřejnění: 5.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 300 EUR/mesiac