Можливість для людей з України

Java Developer (Fin&Energy, Health or Digital Business) - Brno

xITee k.s.

Místo práce
Vlněna, Přízova, Brno-střed, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
říjen - prosinec 2022

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

xitee? Co děláme? Kdo jsme?

Naše zákazníky máme primárně ve třech hlavních sektorech.

Ve Finance&Energy působíme ve vývoji pro přední finanční evropské burzy. Finance sektor je oblast, na které jsme začínali a již víc jak 15 let v ní působíme, proto máme bohaté zkušenosti a můžeme si dovolit jít do větších a zajímavějších projektů.

V oblasti Health spolupracujeme s předními německými společnostmi z oblasti zdravotního pojištění. Aktuálně pro jednu z předních německých zdravotních pojišťoven vyvíjíme systém pro správu konta pojištěnce v microservice architektuře. Dále například vyvíjíme systém pro organizaci asistenčních služeb pro hendikepované pojištěnce v celém Německu. Žhavým trendem v této oblasti jsou také digitální pomůcky hrazené ze zdravotního pojištění, například námi vyvíjená aplikace pro Apple watch, založená na využívání zdravotních dat z hodinek, která umožní kardiologům sledovat EKG jejich pacientů.

Třetím a naším nejnovějším sektorem je Digital Business. Držíme krok, a otevřeli jsme další příležitosti v této rostoucí oblasti, a to ve vývoji cloudového řešení. Aktuálním příkladem je postavení platformy pro financování developerských projektů, bežící na Microsoft cloud services (Azure).

Naším cílem je vyvíjet vysoce kvalitní software pro naše zákazníky a proto neustále sledujeme moderní trendy, vylepšujeme naše QA procesy, dbáme na best practices a snažíme se navrhovat SW tak, aby byl dlouhodobě udržovatelný.

Jako Java Developer budeš mít příležitost zasahovat do všech fází projektu – od nastavení požadavků, poskytování odhadů vývoje, navrhování a implementace softwaru.

Na projektech můžeš očekávat:

Back-end
Java 11, Spring/SpringBoot, Hibernate, JUnit
C# a .NET Framework (.NET core, UWP)
REST, GraphQL, RabbitMQ, Kafka
MS Azure, AWS, Docker

Front-end
JavaScript (Angular, React), HTML5, CSS3

Databáze
MySQL, PostgreSQL, Oracle, MSSQL
MongoDB, ElasticSearch

Nástroje, které použiváme: JIRA, Confluence, Bitbucket, GIT, SonarQube, Jenkins/Bamboo

Metodologie, které použiváme: Kanban, Scrum

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO TI MŮŽEME NABÍDNOUT?

• Hybridní způsob práce z domova a kanceláře, práce z domova odkudkoliv v ČR
• Různorodou práci a mezinárodní projekty
• Možnost ročního bonusu
• Flexibilní pracovní dobu
• Seberealizaci a možnost kariérního růstu
• Moderní kanceláře v centru Prahy (Burzovní palác na Nám. Republiky) a moderní kanceláře v centru Brna (CTP Park Vlněna Clubco blízko hlavního nádraží a Vaňkovky)
• Pohodový a přátelský kolektiv – žádné korporátní prostředí
• A spoustu dalších výhod (jazykové kurzy, MultiSport karta, přístup do Pluralsight, home office, sick days, lítačka,…)

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.12.2022 (zbývá ještě 29 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT, vývoj, Back-End, Java

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Java - Pokročilý

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• proaktivita, orientace na zákazníka a k řešení problémů
• být týmovým hráčem
• ochota učit se o oboru zákazníka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

xITee působí v České republice v oblasti poradenství a vývoje IT řešení převážně pro západoevropské finanční instituce.

Orientace na IT outsourcing a zakázkový SW umožňuje skloubit výhody a efektivitu středoevropského sídla v kombinaci s lokální podporou přímo v evropských finančních centrech.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4437183  Datum zveřejnění: 3.10.2022