Autoelektrikář pro chytrou elektroniku

Xmarton s.r.o.

Česká republika, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti s instalací zabezpečovacích systémů, autoalarmů, fleetových systémů nebo třeba audiotechniky? Hledáme nové kolegy, samostatné autoelektrikáře, kteří se dokážou nadchnout pro to, co dělají. Chcete být součástí dynamického, vždy dobře naladěného a pohodového týmu a podílet se na expanzi unikátní technologie, jež je realitou budoucnosti? V tom případě možná hledáme právě Vás, abyste proměnili běžný automobil na smartauto dálkově ovládané telefonem.

IDEÁLNÍ KANDIDÁT DO NAŠEHO TÝMU
• Zajímá se o nové technologie a miluje auta
• Má zkušenosti v oboru (nutná podmínka)
• Je zručný, spolehlivý a samostatný
• Má pozitivní přístup a dobrou náladu
• Má dobré komunikační dovednosti, časem bude školit naše nové servisní střediska
• Je flexibilní, práce vyžaduje cestování
• Je aktivní řidič - řidičský průkaz skup. B.

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO NABÍZÍME?
• Perspektivní práci
• Flexibilní pracovní dobu
• Notebook
• Mobil
• Smlouvu na HPP nebo živnost
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Nástup ihned
• Místo výkonu práce Praha a celá ČR

Informace o náboru

Zaujala vás tato nabídka? Pošlete svůj profesní životopis na [email protected]. Všechny životopisy pečlivě prostudujeme a vybrané uchazeče kontaktujeme a pozveme na schůzku.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Xmarton je zaměřena na vývoj hardwarového a softwarového řešení vzdáleného ovládání vozu. Technologie Xmarton umožňuje jednoduché propojení automobilu s mobilním telefonem, snadné sdílení auta bez fyzického předání klíčů a nabízí široké spektrum funkcí, které usnadní jeho každodenní provoz.
ID: 3879339  Datum zveřejnění: 26.2.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc