Dispečer prevádzky kogeneračnej elektrárne

YD Capital SK s.r.o.

Miesto práce
Kokava nad Rimavicou, Slovensko
Termín nástupu
ihneď
2 035 EUR/mesiacMožnosť príplatkov v rámci angažovanosti na pracovisku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie energetickej prevádzky kde za spracováva vstupná energetická surovina – buková štiepka, ktorá se v generátore pomocou pyrolýzy mení na pyrolytický zvyšok – drevené uhlie a syntézny plyn, ktorý sa po vyčistení a schladnutí využíva v kogeneračnej technológii na princípe spaľovacích motorov, vyrobená elektrická energie ide do vonkajšej siete a vyrobené teplo sa využíva k sušeniu štiepky a piliny pre výrobu bukových brikiet.

Dispečer je zodpovedný za prevádzku počas smeny.

Po dohode s vedúcim energo úseky, realizuje aj servisné a preventívne činnosti

Nepretržitá prevádzka (2 dni deň, 2 dni noc a 4 dni voľna)
Odpovedajúce ohodnotenie s možnosťou motivačných príplatkov
Perspektívna a stabilná robota
Moderná technológia
Kompletné vybavenie ochrannými pomockami a kompletné celoročné pracovné oblečenie
Práca v perspektívnom obore obnoviteľných zdrojov energie a drevospracujúceho priemyslu
Stabilná robota pre odpovedaných ľudí
Sociálne zázemie na odpovedajúcej úrovni (šatne, jedáleň, soc. zariadenie)
Zaškolíme, zvýšime kvalifikáciu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojný, elektro

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Zváračské skúšky a doklady o odbornej spôsobilosti v oblasti elektro

zručnosť
zodpovednosť
flexibilita
pohotovosť
schopnosť rozvrhnúť si robotu v krátkodobom, strednodobom aj dlhodobom horizonte
komunikatívnosť
elementárna schopnosť komunikovať cez počítač, mobil a vysielačku

Dáváme penězům smysl. To je důvod, proč děláme to, co děláme. Našim cílem je pracovat v oborech, které jsou pro nás všechny uchopitelné a jejich cíle zřejmé.

Naši snahu stavíme na pevných základech. Díky téměř neomezeným možnostem technologií a telekomunikací posouváme naše možnosti na hladinu společného úspěchu. Především je pro nás však důležité spojení a komunikace mezi tím, co děláme a pro koho to děláme. Díky tomu jsme jedinečnou skupinou kolegů, obchodních partnerů a přátel.

Zajímáme se o naše klienty a zaměřujeme se na budování vztahů v dlouhodobém horizontu. Nejen díky tomu tak jdeme daleko za hranici významu peněz a statků. Tvoříme hodnoty.

Vidíme význam v tom, co zůstává za námi, proto klademe důraz na jedinečnost a přicházíme s novými a inovativními řešeními.

Naše síla je v dlouhodobosti a flexibilitě. Vhodně reagujeme na změny a vyhledáváme nové možnosti. Pracujeme jako tým, nasloucháme a tím vytváříme prostor pro neomezený rozvoj a růst každého z nás.

Naše společnost vlastní energetický zdroj.
ID: 4272472  Datum zveřejnění: 4.7.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 035 EUR/mesiac