Charakteristika společnosti

Jsme jednou z předních značek šperků, která se nachází na 150 místech v Polsku a neustále rozšiřuje svou síť. Jako rodinná firma zaměřená na přátelské mezilidské vztahy a otevřenou spolupráci vytváříme již 35 let dobře integrované týmy talentovaných lidí.
Zaměřujeme se na revoluční řešení a neustálé hledání nových úkolů ve všech oblastech, ve kterých působíme. Jednak v oblasti designu, marketingu a prodeje. Každý z nás usiluje o dosažení cílů hledáním a používáním nestandardních řešení.
Máme rádi přátelské vztahy a hledáme lidi se stejným postojem. Domníváme se, že to zaručuje plodnou spolupráci. Máme vlastní pravidla a zároveň jsme otevřeni různým představám a nápadům, abychom je mohli co nejlépe využít v naší práci.
Vytváříme různorodé profesionální prostředí, ve kterém má každý možnost najít si vlastní pole. Chceme přilákat a spolupracovat s opravdovými nadšenci. Hledáme individualisty připravené na nové výzvy. Neřezané diamanty s různými kompetencemi.
Přidejte se k nám

Zobrazit celou charakteristiku
Myslíte si, že tyto hodnoty odpovídají vašim? Chcete se rozvíjet v talentovaném a harmonickém týmu, v němž jsou pravidla jasná a cíle jasné? Vidíte sebe v YES?

Skrýt celou charakteristiku

Nabídky práce: YES Biżuteria S.A.

1 - 3 z 3