Prodavač - ka elektro

Z - E.M.O.S. trading a.s. (MPSV)

Místo práce
nám. Míru 47, 792 01 Bruntál, Okres Bruntál
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb (52236)

Pracoviště a kontakty

Firma:Z - E.M.O.S. trading a.s., IČ 25362194
Pracoviště:Z - E.M.O.S. trading a.s. - prodejna, nám. Míru 47/17, 792 01 Bruntál 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce : Bruntál, nám. Míru 47/17
Hledáme prodavače na prodejnu elektro Euronics v Bruntále na Náměstí Míru 47.

Požadujeme:
" praxi v obchodě,
" znalost práce na PC (MS Office),
" dynamickou osobnost se zapálením pro maloobchod,
" komunikační schopnosti,
" čistý trestní rejstřík.
Nabízíme:
" zajímavou a dynamickou práci ve stabilní společnosti,
" stravenky,
" zaměstnanecké slevy,
" zaměstnanecké půjčky,
" příspěvek na životní pojištění.
Pokud máte zájem pracovat v naší společnosti a podílet se na našem společném úspěchu, pošlete nám Váš profesní životopis na email: [email protected]
Stravenky
Z : 4.10.2016

Poslední změna:2016-10-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Bruntál

číslo volného místa: 11523180767

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou