Obchodní zástupce

Z - TRADE SK s. r. o.

Banskobystrický kraj, Košický kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
1 300 EUR/měsíc+osobní hodnocení, bonusy, provize

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Péče o stávající zákazníky a akvizice nových zákazníků v oblasti Rožňava, Lučenec, Zvolen, Banská Bystrica
Prezentace novinek a produktů ze stálého sortimentu
Zásobování zákazníků ambulantním prodejem
Řízení velkého vozu Iveco Daily
Rozvíjení přátelských vztahů a důvěry zákazníků
Poskytování poradentských služeb
Sledování a vyhodnocování potřeb trhu
Komunikace s obchodním vedením společnosti
Spolupráce s mladým a přátelským kolektivem
Časté služební cesty (4 dny v týdnu na cestě ve svěřeném regionu)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Základní mzda+ motivující provizní složka
Možnost seberealizace
Podporu a zázemí silné a stále se rozvíjející společnosti
Práci s moderními technologiemi
Nástupní plat 1300,-€

Informace o náboru

životopis
motivační dopis
region Rožňava a okolí

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Řidičský průkaz

C

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Řidičský průkaz skupiny C
Profesionální a příjemné vystupování
Reprezentativní vzhled
Dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti
Chuť, nadšení a zapálení do práce
Najít cestu jak vybudovat se zákazníkem pevný a stálý obchodní vztah
Umění naslouchat svým zákazníkům
Pracovitost, samostatnost, loajalita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Z-TRADE s.r.o. funguje v ČR od roku 1992, na Slovensku od roku 2011.
Obchodní aktivity zahrnují distribuci svíček renomovaných světových výrobců, lepidel předních světových značek a sezonního zboží, jako jsou dekorace , aromaterapie a svíčky se sezonní tematikou. Zásobujeme více než 5000 partnerů na území ČR a SK.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4152253  Datum zveřejnění: 19.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 300 EUR/měsíc