Úřady práce ČR
Zdrojem volných pracovních pozic je Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Lektor/ka výukových programů
Lektoři dalšího vzdělávání (23204)

Pracoviště a kontakty
 
Firma:ZÁKLADNÍ ČLÁNEK HNUTÍ BRONTOSAURUS - FOREST, IČ 62536991
Pracoviště:Jizerská 281/4, České Budějovice 2, 370 11 České Budějovice 11
 
Vlastnosti volného místa
 
Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-09-01
Mzdové rozpětí:od 11340 Kč

Poznámka k volnému místu:Náplň práce: tvorba a realizace výukových programů s osobnostně sociální a environmentální tématikou, tvorba metodických materiálů a pracovních listů, spolupráce s odbornými organizacemi, příprava a realizace společných akcí organizace
Rozsah práce: 28 hodin týdně (0,7 úvazku, po zapracování možné navýšení), pracovní poměr do 31. 7. 2017 s možností prodloužení.
Místo práce: České Budějovice (výuka buď v sídle organizace nebo ve školách v Jihočeském kraji).
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání (podle okolností lze akceptovat i středoškolské vzdělání s maturitou nebo VOŠ), výbornou znalost českého jazyka, výborné komunikační dovednosti, organizační dovednosti, uživatelskou znalost práce na PC (Windows, Excel, Word), kladný postoj k etické a multikulturní výchově, environmentální výchově, ochraně přírody a životního prostředí, orientace v oboru primární prevence, motivace k sebevzdělávání, zkušenosti v práci s dětmi (pedagogická praxe nebo role organizátora/organizátorky volnočasových aktivit) a zaujetí pro tuto činnost, časovou flexibilitu a schopnost týmové spolupráce, schopnost samostatně a proaktivně řešit problémy, pečlivost a důslednost, zodpovědnost a osobní nasazení.
Nabízíme: mzdu 11 340,- Kč měsíčně (hrubého), 20 dnů dovolené, pružnou pracovní dobu, kreativní práci v zavedené profesionální organizaci, příjemné pracovní prostředí, možnost uplatnění tvořivosti a vlastních nápadů, možnost spolupodílet se na směřování organizace, možnost osobnostního růstu, dalšího vzdělávání.
Motivační dopis a strukturovaný životopis se zdůrazněním relevantních skutečností posílejte nejpozději do 30. července 2016 na adresu: kurz@cegv-cassiopeia.cz. Do předmětu e-mailu prosím uvádějte název pozice.
Vybrané zájemce pozveme k osobním pohovorům, které proběhnou v nejbližším možném termínu v sídle CEGV Cassiopeia, Jizerská 4, České Budějovice.
Další informace poskytne: Petr Kurz, telefon 734 578 560, e-mail: kurz@cegv-cassiopeia.cz.
 
Poslední změna:2016-07-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 11063490783
 

ID: 2746114   Datum zveřejnění: 2.10.2016  
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.