Zdravotná sestra / asistentka m/ž bez nemčiny

ZAQUENSIS GmbH

Miesto práce
Aachen, Nemecko
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
2450 Euro

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nasho renomovanu- UNIKLINIKU v meste Aachen v Nemecku hladame s okamzitym nastupom obsadenie pozicie:

ZDRAVOTNA SESTRA/ZDRAVOTNA ASISTENTKA m/z bez znalosti nemeckeho jazyka

Tato ponuka je najvhodnejsia pre absolventov zdravotnej skoly.
Uniklinika vytvorila specialny program pre vsetkych uchadzacov aj z inych krajin. Ubytovanie a kurz nemciny je hradeny.
Jedna sa o 4 fazy programu od zaciatku pracovneho pomeru.
Blizsie informacie zaslem po obdrzani vasho zivotopisu a kopie maturitneho listu. Tato pozicia je vhodna aj pre skupinky viacerych ludi.
Podrobnejsie informacie po obdrzani CV.

Nèmetorszàgi Ügyfelünk szàmàra ( UNIKLINIKA ) Aachen-ben ( Köln közelèben )
Keresünk azonnali kezdèsi lehetösèggel:
KÒRHÀZI NÖVÈREKET, ÀPOLÒKAT

Ponukame:
- narocne ale aj zaujmave pracovne prostredie
- financne ohodnotenie podla Tarifu verejnej cinnosti TV-L ako aj atraktivne odmeny podla toho tarifu ( zakladna mzda + prispevky za smeny ...atd )
- rozsiahle skolenia k odbornemu vzdelaniu a uistenia pozicie do buducnosti
- rozsiahlu ponuku programov na podporu zdravia ako aj rozsireny program pre sport
- dalsie vyhodne ponuky cez unikliniku
Kurz nemciny je hradeny
Ubytovanie hradene

Amit kìnàlunk:
-szakmai ès nyelvi fejlödèsi lehetösègek
-bèrezès az úgynevezett nyilvànos Tarifa szerint TV-L (bèr+pòtlèkok)
-a jövöre nèzve biztosìtott munkahely a Klinikàn -kitanult iskolai vègzèsèben
-tàgövü ajànlatot a sajàt egèszsège vèdelmère, pl.külömbözö sportprogramok
-tovàbbi lehetösègek, ajànlatok a Klinika oldalàròl
Ez az ajànlat eggy jò lehetösèg a frissen vègzösöknek, de eggyarànt a tapasztalattal rendelkezöknek is ahol mèg a nèmetnyelvtudàs –hiànyzò munkatapasztalatok-vègett nemsikerült Nèmetorszàg területèn elhelyezkedniük.Fontos hogy az akarat nèmetorszàgban az ùjrakezdèsre meglegyen . Ez a programm az Uniklinika rèszèröl lett lètrehozva hogy a külföldön vègzösök szàmara is lehetösègek nyìljanak. A nyelvtanulàs ès lakhatàs biztosìtva van.
Nègy rèszre felosztott programròl van szò. Rèszletesebb informàciòkat, önèletrajzzal valò jelentkezèsük utàn szìvessen àtbeszèljük önökkel. ( Kèrem a vègzèsi papìrjaikat is legyenek szivessen kèznèl tartani )

Informácie o výberovom konaní

Zivotopis v nemcine + kopiu maturitneho listu + fotka tvare

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Uniklinika v Aachen je maximalny zaobstaravac pre pacientov v oblasti mediziny, opatery ale aj vyucby vzdelania ako aj vyskumu na internacionalnej urovni.
S 34 obdornymi klinikami, 25 instituciami a 5 multidisciplinarnymi jednotkami pokryva ta uniklinika celkove rozpätie v oblasti mediciny.
Zoskupovanie výskumu a výučby v oblasti zdravotnej starostlivosti v centrálnej budove ponúka najlepšie predpoklady pre intenzívnu interdisciplinárnu výmenu a úzku klinickú a vedeckú sieť.
6000 zamestnancov zabezpečuje pacientom starostlivosť a ochranu podla uznavaneho qualitativneho standardu. Univerzitná klinika je vybavena 1240 lôzkami, z toho 48 000 lôžok na roznych oddeleniach a rocne osetri ambulantne az 183 000 prípadov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotnictvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Poziadavky:
- ukoncene min. stredne odborne vzdelanie ( maturitny list )
- prijemne vystupovanie
- velmi dobre komunikacne schopnosti
- ochota ucit sa nemecky jazyk - kurz nemciny bude zabezpeceny a hradeny

Elvàràsok:
-Iskolai vàgzettèg ebben a szakban ( vègzèsi papìrok, esetleg Diploma…nèmetnyelvre fordìtott
Vàltozata)
-hajlandòsàg a nèmetnyelv tanulàsàra-nèmet nyelvkurzus biztosìtva van az Uniklinika költsègeire
-simpatikus megjelenès, flexibilitas

- flexibilita a kreativita

- vyuceny v obore
- ochota pracovat dlhobodo v Nemecku a ucit sa nemecky jazyk
- dobre komunikacne schopnosti

Na zaklade motta : ,,Ked chyba clovek, chyba to najdolezitejsie !'' zalozil v roku 1999 Pan Roger Lothmann, v meste Aachen personalnu agenturu ZAQUENSIS ( kedysi ZAQ ).
Ku dnesnemu dnu ma nasa spolocnost 64 pobociek po celom Nemecku a uz viac ako 4600 zamestnancov kraca s nami jednou cestou, vdaka ktorym narastame dalej.
Ponukame uplatnenie v nasledovnych oblastiach : priemyselno – technologickej, obchodnej a administrativnej oblasti , Informačno – technologickej ( IT ), remeselnej ale aj pre Inžinierov
ZAQUENSIS hľadá nových zamestnancov, ktorý sa chcú s Vami a s nami rozšíriť :
- nasadením v známych a úspešných firmách v regióne
- qualifikovaním a možnosťou daľšieho povýšenia
- stálym miestom a rozmanitou prácou

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3426232  Datum zveřejnění: 20.6.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2450 Euro